PERFECT 6 Tytanium

Шестикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 6 Tytanium для приватних будинків Ваша впевненість у комфорті впродовж багатьох років!

PERFECT 6 Tytanium – це Ваша впевненість у комфорті сьогодні, завтра і в майбутньому, впродовж багатьох років. Адже технологія Titanium, за якою вони виготовлені, захищає конструкцію від подряпин, вигорання під палючим сонцем і значно продовжує термін служби вікна. У поєднанні з довершеними лініями в дизайні та низьким рівнем теплопередачі (1,3 Вт./м2К), це робить 6 Tytanium справді раціональним рішенням для житла різного типу: квартир, будинків, таунхаусів.

Клас енергозбереження A++

Завдяки опору теплопередачі, який становить 0,95 м.кв.%*гр.С/Вт., вікна серії 6 Tytanium володіють класом енергозбереження А++.

Протизламна віконна ручка HOPPE Secustik

МЕХАНІЗМ Хоппе Secustik продуманий таким чином, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно, спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом та відбувається надійне блокування вікна зсередини.
Звуковий сигнал ручки Хоппе Secustik проінформує вас про те, що вікно закрите, і ви можете відчувати себе в безпеці.
МІЦНІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ручці Хоппе Secustik надає спеціальний сплав алюмінію і латуні, з якого вона виготовлена.
ЗРУЧНІСТЬ В ОБІГУ ручки Хоппе Secustik гарантують спеціально передбачені під пальцеві виїмки.

Оцинкований квадратний армуючий профіль товщино 1,4 мм.

Армуючий профіль-важлива складова пластикового вікна, що впливає на міцність конструкції і термін її служби.
Армуючий профіль є скелетом вікна який несе навантаження, знаходиться він всередині пластикового профілю, часто у вогкості що утворюється від конденсату. Тому виготовлений він з оцинкованої сталі для запобігання утворення іржі, за спеціальною технологією.

Додаткове утеплення підставочної планки

Утеплення підвіконної планки – запобігає від промерзання підвіконника та утворення конденсату взимку. Що в свою чергу запобігає утворенюю конденсату на склі в нижній частині вікна (запотівання вікон). Для цього використовують пінополіуретан.

Німецька фурнітура WinkHaus activePilot

Навіть у самій доступній нашій віконній системі встановлена безперечно надійна та якісна фурнітура WinkHaus activePilot. Таке рішення забезпечує легке, яке не потребує зусиль, відкривання стулок і високу надійність.
Випробуваннями доведено – дані вікна витримують 150 000 відкривань. І ми підтверджуємо це повною гарантією на вікно – 15 років!