PERFECT 8 Passive

Восьмикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 8 Passive для VIP-будинків Зразок сучасного високотехнологічного захисту від будь-якої зими!

PERFECT 8 Passive – зразок сучасного високотехнологічного захисту від будь-якої лютої зими, навіть фінської. Адже це вікно поєднує в собі найкращі засоби з теплозбереження: восьмикамерну систему, подвійний енергозберігаючий склопакет, потрійний контур ущільнення. Саме тому воно має настільки низьку теплопередачу, що є практично пасивним щодо тепловтрат, залишаючи комфорт та затишок у Вашому домі: взимку – тепло, а влітку – приємну прохолоду.

Клас енергозбереження А+++

Вікна PERFECT серії 8 Passive володіють класом енергозбереження А+++, завдяки опору теплопередачі, який становить 1,14 м.кв.*гр.С/Вт.

Протизламна дизайнерська віконна ручка ROTO SWING SECUSTIK

Безперервна робота над вдосконаленням перетворила звичайну віконну ручку в елемент дизайну і прикрасу вікна. Завдяки новій віконної ручці RotoSwing компанія Roto Frank демонструє особливий підхід, при якому зовнішній вигляд вікна чи дверей можна змінити в кращу сторону завдяки індивідуальному елементу дизайну.

Оцинкований квадратний армуючий профіль товщино 1,4 мм.

Армуючий профіль-важлива складова пластикового вікна, що впливає на міцність конструкції і термін її служби.
Армуючий профіль є скелетом вікна який несе навантаження, знаходиться він всередині пластикового профілю, часто у вогкості що утворюється від конденсату. Тому виготовлений він з оцинкованої сталі для запобігання утворення іржі, за спеціальною технологією.
Керуючись 15 річним досвідом експлуатації вікон власного виробництва і діючими будівельними нормами ТМ PERFECT використовує армуючий профіль з товщиною стінки 1.4 мм. Це дає додатковий запас міцності в порівнянні з продукцією конкуруючих компаній і дозволяє створювати металопластикові вікна та двері великих габаритів, які здатні ефективно протистояти вітровим навантаженням.

Додаткове утеплення підставочної планки

Утеплення підвіконної планки – запобігає від промерзання підвіконника та утворення конденсату взимку. Що в свою чергу запобігає утворенюю конденсату на склі в нижній частині вікна (запотівання вікон). Для цього використовують пінополіуретан.

Німеська фурнітура WinkHaus activePilot

Навіть у самій доступній нашій віконній системі встановлена безперечно надійна та якісна фурнітура WinkHaus activePilot. Таке рішення забезпечує легке, яке не потребує зусиль, відкривання стулок і високу надійність.
Випробуваннями доведено – дані вікна витримують 150 000 відкривань. І ми підтверджуємо це повною гарантією на вікно – 15 років!

Пазовий ущільнювач “домогосподарка”

Такий додатковий ущільнювач запобігає скупченю пилу всередині вікна, що полегшує його миття та естетичний вигляд під час експлуатації.

Відео