Системи провітрювання

doc14408758_425746259Компанією МАСО розроблена система східчастого провітрювання при якій досягається можливість проміжного відкидання стулки. Суть даної системи полягає в додатковому встановленні фіксатора східчастого відкидання в ножиці. Даний елемент забезпечує три додаткових проміжних положення відкидання стулки, тим самим, разом з ножицями досягається п’ять фіксованих положення відкидання.
Цей елемент є додатковою опцією й має свій артикульный номер. Застосовуємо як до стандартних, так і до ножиців з мікропровітрюванням. Легко встановлюється як при первісному монтажі фурнітури, так і на вікна встановлені на об’єкті.

Дозволяє відкрити й зафіксувати стулку на відстані від 5 до 33 міліметрів від рами. При цьому відкинута стулка поворотом ручки на 45 градусів нагору фіксується (залежно від профілю) в одному з 5 обраних положень, забезпечуючи приплив свіжого повітря в приміщення різної інтенсивності.

ЩІЛИННЕ МІКРОПРОВІТРЮВАННЯ

Дозволить здійснювати провітрювання добірно й непомітно для тих, хто перебуває усередині приміщення. У цьому випадку стулка відкидається всього на кілька міліметрів. Дуже зручно, для нічного провітрювання в холодну пору року, а також при використанні в дитячих, спальних кімнатах, кухнях і приміщеннях із протягами.

ГРЕБІНКА

Спосіб вентиляції приміщень за допомогою гребінки є популярнішим завдяки простоті технології й швидкому досягненню бажаного результату. Вікно, обладнане гребінкою, можна легко зафіксувати у відкритому положенні. При цьому свіже повітря буде надходити в приміщення через зазор, що утворився, між рамкою й стулкою вікна. Гребінка дозволяє фіксувати вікно в похилому або відкритому положенні із зазором між рамою й стулкою приблизно від 10 до 70 мм. Дане пристосування є універсальним і використається як для багатоступеневого повороту стулки, так і для багатоступеневого відкидання.

АЕРОФІКС

Пристосування для віконних систем, що дозволяє виконувати функцію щілинного провітрювання. Зручне пристосування для стулок, які мають тільки одну можливість відкривання, а саме: поворотну.

МУЛЬТИВЕНТ

Універсальний провітрювач для пластикових вікон, що фіксується ключем. Цей механізм не дозволить дитині повністю відкрити вікно. При цьому пластикове вікно буде перебувати в режимі провітрювання. Легко встановлюється на будь-яку фурнітуру. Стулку можна відкидати, повертати в межах 4-5 див, залишати на щілинному провітрюванні.

РИГЕЛЬ-ЕЙР

Вентиляційний клапан віконного фальца, що складає із двох окремих частин шириною 125 мм. Повітря надходить у фальц через нижню частину стулки й піднімається між стулкою й рамою нагору. Там, уже попередньо прогріте, вонопроходить через вбудований клапан, а потім попадає всередину приміщення. Цей клапан працює як вентиль, незалежно від швидкості потоку повітря, тобто від вітряного тиску. Чим сильніше дує зовні, тим меншим стає отвір, що пропускає повітря. Контрольований потік силою між 8 й 60 Па забезпечує рівномірне надходження повітря. У приміщенні немає протягів, тому що повітрообмін відбувається вгорі під стелею.

ФРАМУЖНІ ВІДКРИВАЧІ З РУЧНИМ ПРИВОДОМ

Незамінне пристосування високорозташованих вікон і фрамуг. Фрамужні відкривачі застосовується на вертикально вбудованих прямокутних вікнах з нижньо- і верхньопідвісними стулками, що відкривають усередину, і з нижньопідвісними стулками, що відкривають назовні. Плоска конструкція ножиців і відвід штанги потребують тільки невелику площу над стулкою вікна й збоку.