Ультрасучасні вікна Modern Hi-Tech

Оригінальний стиль

Ви можете підкреслити індивідуальність вашого будинку, зробивши свій вибір на вікна Modern Hi-Tech, в якому внутрішня або зовнішня площина стулки повністю вкрита гартованим склом.Кромка скла, що закриває стулку, може бути виконана в будь-якій кольоровій гамі, що відповідає вашому інтер’єру.

Оригінальний стиль

Мультифункціональне скло в склопакетах, виготовлене із застосуванням нано-технологій, збереже в приміщенні прохолоду влітку і тепло взимку. Полімерна дистанційна рамка яка застосовується в склопакетах, захистить ваші вікна від запотівання і обмерзання, а ваш будинок – від шуму мегаполісу.

Бездоганна якість

Вікно виготовлено з тришарового бруса за скандинавським стандартом 78х86 мм. Вікно укомплектовано німецькою фурнітурою вищої якості, що має функцію проти злому.

Клеєний брус з трьох ламелей з різним напрямком волокон.


Зовнішня або внутрішня частина стулки повністю закрита протиударним гартованим склом, площа якого більша плоші склопакета.


Ширина бруса 78 мм.


Склопакет шириною від 58 мм або 64 мм.


ВИСОКІ звукоізоляційні властивості


Як опція можливе встановлення алюмінієвого обкладу на зовнішній стороні вікна (коли внутрішня частина стулки закрита склом).


Низ стулки і рами на зовнішній стороні закриті алюмінієвим відливом. Оптимальний захист найбільш вразливих місць від впливу природних факторів.


Можливість виготовлення конструкцій з комбінованого брусу. Замість однієї ламелі з сосни (зовнішньої чи внутрішньої) виготовляється ламель з дерева благородних порід.


Можливість виготовлення конструкцій з бруса екзотичних порід деревини.


Кромку скла, що закриває стулку, можливо пофарбували в будь-який колір RAL.