Віконні ручки

e6f1c84d985cd3f03029d36f941848854f37206c

Віконні ручки – найважливіші елементи стилю й функціональності вікна. Ми пропонуєм Вам широкий вибір віконних ручок визнаних в цілому світі австрійського виробника фурнітури – компанії MACO і німецького виробника віконних і дверних ручок – компанії HOPPE, що дозволяє задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.


ВІКОННІ РУЧКИ MACOdrrrr

Віконні ручки МАСО HARMONY і МАСО RHAPSODY прекрасно виглядають як у сучасному архітектурному оточенні, так і на типових віконних конструкціях.

М’які обтічні контурні лінії ручок і гарні сегментні накладки нададуть будь-якому вікну досконалого вигляду. Ергономічний дизайн разом із продуманою палітрою кольорів, що підходять під найвишуканіші вимоги клієнтів, надають віконним ручкам МАСO незаперечні переваги.

ПЕРЕВАГИ ВІКОННИХ РУЧОК MACO:

Віконні ручки MACO сертифіковані відповідно до вимог DIN EN ISO 9001:2001, це означає, що всі вироби перебувають під постійним контролем якості. Всі віконні ручки MACO випробовуються відповідно до директив RAL.

Всі ручки MACO являють собою металевий стрижень, покритий 3 мм захисним шаром пластику. Спеціальний високоякісний пластик, що застосовується для виготовлення ручок MACO, забезпечує високу стійкість до зношування, еластичність ходу й тривалий термін роботи.

За результатами проведених випробувань, навіть після 20 000 циклів повороту, забезпечується надійна фіксація віконної ручки MACO у заданому положенні. Стопорне кільце з металу, з додатковою обробленою гладкою поверхнею, забезпечує оптимальну фіксацію й легкий хід, а точне розвальцьовування дозволяє зберегти з’єднання між ручкою MACO і розеткою на десятки років.


388120-78865Ручка з щілиною під ключ:

блокує зрушення фурнітури зовні
запобігає відкриттю вікна навіть при розбитому склі
абсолютно безпечна для дітей
рекомендується застосовувати для будь-якого рівня безпеки
Обертання віконної ручки блокується й розблокується за допомогою личинки із ключем. У такий спосіб забезпечується вищий ступінь захисту – шини механізмів у вікні зовні зрушити неможливо.

Ручки із ключем колекції HARMONY мають ті ж колірні рішення, як і стандартні ручки без ключа.

 


ВІКОННІ РУЧКИ HOPPE111

«Магазин-салон ВікноДім» рада запропонувати своїм клієнтам віконні ручки HOPPE SECUSTIK. Механізм HOPPE SECUSTIK містить у собі внутрішній елемент, що миттєво спрацьовує при будь-яких зовнішніх впливах на вікно. При цьому відбувається надійне блокування вікна зсередини.
Система SECUSTIK зареєстрована торговою маркою й патентом. Віконні ручки SECUSTIK містять функціональний вузол для самоблокування -інтегрована базова безпека. Цей вузол запобігає несанкціонованим рухам віконної фурнітури зовні. Елемент зчеплення між ручкою й штифтом при цьому діє як “механічний діод”. Зчеплення дозволяє нормально користуватися ручкою зсередини, але блокує ручку у випадку спроби маніпулювання ручкою зовні через віконну фурнітуру.
У такий спосіб ручки SECUSTIK відповідають вимогам норми Ah RAL-RG607/13. При русі ручки SECUSTIK на 180 градусів від закритого до відкидного положення вікна внутрішній механізм ручки робить серію акустичних сигналів як чутне попередження для більшої безпеки на вікні.
Ручки HOPPE SECUSTIK пропонуються в 2-х кольорах – білий для стандартних вікон і коричневий для ламінованих:

381419-73647


НОВИНКА Roto Swingroto2

«Магазин-салон ВікноДім» представляє новинку від компанії Roto – віконні ручки-Swing. Ручка Roto Swing-це не просто елемент управління. За допомогою ручки Roto Swing ми відкриваємо світлове простір. Ручка Roto Swing додасть вишуканість віконної конструкції і підкреслить Вашу індивідуальність. Незвичайна форма – головна відмінна риса ручки RotoSwing.

RotoSwing_tuer_klucz

Численні колірні відтінки RAL та спеціальні кольори відповідають будь-яким побажанням клієнтів. Різні декоративні елементи ручки (гриф, повністю прихована розетка, накладка розетки, трикутний елемент дизайну) є унікальними на ринку.

Стандартно на віконні ручки Roto Swing за допомогою лазера наноситься логотип Roto.

ma_equipment_0002_kv_roto-swing_v1_neu