Поширені запитання

Телефонуйте нам:

Поширені запитання

Найпростіше ставити вікна в теплу пору року, в цьому випадку установка вікон можлива відразу після їх доставки в вашу квартиру. У разі установки в зимовий час – вікна необхідно привезти додому і попередньо залишити їх на кілька годин (зазвичай на добу) що б вони адаптувалися до кімнатної температури. З іншого боку – в холодну пору часто пропонуються хороші знижки і відсутні черги на установку, а завдяки сучасним технологіям наша компанія здатна здійснити монтаж пластикових вікон в будь-який час року. При зимової установці проводиться демонтаж старих вікон і установка теплозахисних екранів, які не дадуть холоду проникнути в вашу квартиру.

Однозначно – пластикові вікна можна встановлювати в будинку з будь-яких матеріалів. З сьогоднішнім рівнем розвитку виробництва немає ніяких проблем в тому, щоб вписати профіль в інтер’єр. І це не тільки буде виглядати гармонійно, але і додасть особливий відтінок внутрішнього простору приміщення. Ніяких технологічних перешкод установці пластикових вікон в дерев’яний будинок також немає.

Серед найбільш частих причин запотівання вікон можна виділити: проблеми з вентиляцією, підвищену вологість в приміщенні, неправильну установку підвіконня або велика кількість рослин на ньому. Крім того, причиною появи конденсату на вікнах може бути виробничий брак, пов’язаний з порушенням герметичності склопакета. Якщо джерело проблеми в бракований склопакеті, то не впадайте у відчай, вам не доведеться купувати нове вікно, адже склопакет можна замінити без заміни рами.

Пластикові вікна були встановлені зовсім недавно, а профіль вже помітно пожовтів? Хто знайомий з такою ситуацією явно не захоче мати справу з нею ще раз. Про причини пожовтіння вікон і про те, як уникнути такої неприємності, ми Вам допоможемо.

Як би добрі не були пластикові вікна, в зимовий період часу вони, як і традиційні дерев’яні конструкції, промерзають. Чому подібна проблема виникає з вікнами, сконструйованими відповідно до останніх сучасними технологіями, ми і спробуємо допомогти.

Установка вікон – це, мабуть, те, з чого варто починати ремонт будь-якого приміщення. Необхідно взяти до уваги, що цей етап ремонту буде, швидше за все, одним з найбільш витратних. Але ж саме на встановленні нових вікон економити не варто, так як ставляться вони не на рік, а не десятиліття. Тому ніяких сумнівів при витратах не повинно бути, тільки якісна продукція варта уваги. Популярні фірми, які вже встигли добре себе зарекомендувати на ринку віконних конструкцій, пропонують товари по приблизно однаковими цінами. Якщо Вам надійде пропозиція встановити вікна за ціною на 15-20% меншою від середніх цін у Вашому місті, слід задуматися про те, чи приймати його, так як невисока ціна може бути викликана незадовільною якістю.

На тепло- і шумоізоляцію вікна впливають безліч факторів:

  • товщина і кількість камер в ПВХ профілі;
  • якість фурнітури і ущільнювачів, що забезпечують щільний притиск стулок до рами і відповідно повну герметичність вікна;
  • тип і кількість стекол в склопакеті.

Не останню роль в рівні шумо- і теплоізоляції грає якість установки пластикового вікна, підвіконь і укосів.

Можна засклити лоджію алюмінієм. Виглядає це просто прекрасно, лоджія відмінно огороджується від зовнішнього світу. Єдиний мінус – низький рівень тепло- і шумоізоляції. Тому, якщо вам потрібно отримати в своє розпорядження додаткову теплу кімнату, то краще все ж ПВХ. Таке скління називається «теплим».

У вас є запитання, чи Вам потрібна консультація?

Наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати оптимальне рішення та порекомендують найкращі товари. Не чекайте, звертайтесь прямо зараз.

Прокрутити вгору