Послуги

Телефонуйте нам:
Вікно дім

Віконний сервіс від «А» до «Я»: від Вікнодім

 Заміна старих вікон на сучасні металопластикові конструкції – далеко не весь список послуг віконних компаній. Іноді замість замовлення нових вікон можна відремонтувати вже встановлені. Буває достатньо відрегулювати фурнітуру, змінити ущільнення або замовити теплий склопакет. Кожна ситуація розглядається індивідуально і потребує компетентної консультації спеціаліста. Пропонуємо ознайомитися з повним переліком сервісних робіт, які виконує ВікноДім.

Рекомендації щодо експлуатації

Металопластикові віконні системи ВікноДім зачиняються дуже щільно. Через це на склопакетах і поверхні пластику може утворитися конденсат. Щоб цього не сталося, помешкання треба вчасно провітрювати – наприклад, за допомогою систем керованого повітрообміну, переведенням стулок у режим мікропровітрювання, шляхом їх відкидання або відкривання. Щоб уникнути пошкоджень фурнітури, – не прикладайте великих зусиль при керуванні ручкою і стулкою в цілому. Не навантажуйте стулку, запобігайте ударам стулки об відкоси. Фіксація стулки у відкритому положенні за допомогою сторонніх предметів між стулкою і коробкою може призвести як до поломки фурнітури, так і до деформацій та пошкодження поверхні конструкцій. Не допускайте безпосередньої близькості з вікном нагрівальних приладів, ламп розжарювання та інших джерел тепла. Уникайте попадання іскор на скло і профіль. При проведенні оздоблювальних робіт не допускайте попадання на механізми і деталі виробу штукатурного розчину, будівельного сміття, фарб. Один-два рази на рік бажано чистити поверхні склопакетів за допомогою засобів для миття скла, а також змащувати рухомі частини фурнітури спеціальною змазкою.

Якісний ремонт і модернізація вікон

Старі металопластикові вікна не обов’язково заміняти на дорогі нові – їх можна спробувати відремонтувати. Що ми рекомендуємо, аби покращити функціонування ваших вікон і зробити оселю теплою й затишною? У старих вікнах склопакети можна замінити на теплі енергоефективні, які підвищать теплоефективність до 70%. Замість глухих частин конструкції у будь-який момент реально поставити поворотно-відкривні (за умови, що вікна зроблені нашою компанією). Також майстри Вікнодім регулюють фурнітуру і замінюють ущільнення. Таке сервісне обслуговування допоможе позбутися багатьох проблем і виправить неприємні ситуації. Часто власники металопластикових вікон хочуть зекономити на ремонті й намагаються виправити проблеми самостійно. Наприклад, замінюють старий оригінальний ущільнювач на придбаний у базарних торгівців. Утім, ці маніпуляції не приносять бажаного комфорту і здатні суттєво пошкодити віконну фурнітуру. Лише спеціаліст може визначити, який саме ущільнювач підійде у вашому випадку, і замінить його правильно. До того ж, ця послуга коштує зовсім недорого – від 100 до 300 гривень. Ознайомитися з повним переліком ремонтних послуг ВікноДім та їхньою вартістю можна у розділі 

Правильно зроблений замір – перший крок до якісно встановлених в оселі вікон. Іноді для економії часу клієнти вважають, що буде достатньо заміряти віконний отвір самостійно. Практика показує: така схема роботи неприпустима.

Доставка на місце монтажу – ще одна надвідповідальніша задача, яку має вирішити віконна компанія.

Уся встановлювана продукція, від склопакетів до фурнітури, має гарантійний термін експлуатації. Найбільша гарантія складає десять років і розповсюджується на системи профілів.

У вас є запитання, чи Вам потрібна консультація?

Наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати оптимальне рішення та порекомендують найкращі товари. Не чекайте, звертайтесь прямо зараз.

Прокрутити вгору